BRC SEQUENT
   System BRC SEQUENT jest najbardziej rozwiniętym systemem wtrysku gazu, powstałym w wyniku wieloletniego doświadczenia oraz nieustannych badań i poszukiwań prowadzonych przez BRC w dziedzinie wtrysku fazy lotnej.

   System jest przeznaczony do samochodów z wielopunktowym, sekwencyjnym układem wtrysku benzyny. Jest on pierwszą instalacją, która wprowadza do branży zasilania gazem rewolucyjny system wykorzystywany w nowoczesnych silnikach dieslowskich, tzw. listwę RAIL
   Jak to działa? kolektor paliwa wtryskowego zasila pod ciśnieniem wszystkie (rzeczywiste) wtryskiwacze, mające za zadanie rozpylenie odmierzonej i dostarczonej pod ciśnieniem dawki paliwa do każdego cylindra silnika, co odróżnia go od pozostałych systemów z wtryskiem ciągłym.

  Zostaje także wyeliminowane ryzyko powrotu płomienia, tzw. "strzałów", wtrysk następuje bowiem w pobliżu zaworów ssących i odbywa się fazowo przy otwarciu zaworu ssącego.

   Zastosowanie tego systemu powoduje, że dozowanie paliwa odbywa się z maksymalną dokładnością a poprzez to uzyskujemy maksymalne osiągi podczas jazdy na gaz. Założenie tej instalacji W TWOIM samochodzie zoptymalizuje zużycie paliwa, polepszy płynność jazdy, oraz zredukuje emisje spalin co uczyni Twój samochód bardziej przyjazny dla środowiska.

Listwa wtryskowa

Suzuki - centrum sterowania

Reduktor